Srpen 2009

My Little Diary 8.31.

31. srpna 2009 v 10:51 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Dneska je poslední den prázdnin, tak jak si ho užíváte?
Máte tam taky takové pěkné počasí jako je tady?
Chjo, kaldu samý otázky xDD
Můj manžel má žaludeční potíže a já mám sto chutí se za nim vypravit do Japonska!Podařilo se mi sepsat dlaší dílek dívky mnoha tváří a můžu se přiznat, že nad tim sedím už od 7 hodin.
No každopádně, večer se ještě ozvu až přijdu od kadeřnice

Držte palce Rukimu, ať se co nejrychleji uzdraví a ať se moc netrápí bolestí břiicha!


Dívka mnoha tváří 4

31. srpna 2009 v 10:41 | Miya-chan ^-^ |  Dívka mnoha tváří
Dneska se mi to podařilo nějaky super dlouhý na to,že popíšu jenom tak tu stránku nebo dvě xDD. tak příjemné louskání a napište jak se vám to líbilo a zda to má cenu pokračovat.Kritika velmi vítána

My Little Diary 8.30.

30. srpna 2009 v 10:12 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary

Ohayo!
Včerejšek byl den, no jak ho jenom nazvat? Jo už to mám! Císařskej!
ve zkratce: Do naší malé Kadaně přijel Karel IV. , aby nás prohlásil za královské město a pak se celý den konaly jakési středověké slavnosti. Z celýho dne jsem se hrozně těšila na ohňostroj. Já ty rachejtle miluju, jediná chybka byla ta, že foukal vítr a zbytky z rachejtlí padali na nás místo na vyhrazený místo. Pak se mi podařilo mým pohledem přilákat nějakého třicátníka který mě hnedka zval na panáka a hnedka se chtěl seznamovat. Koupila jsem si tam svítící růžky, takže mám doma zase s čim blbnout xD
Jinak co jsem ještě chtěla říct je: ZIZA! VÍTEJ DOMA!
Okey, Miya dostala nápad, jaký to je mýt černý rty. Pod perexem jsou fotky a vyšla jsem s názorem, že o halloweenu můžu jít strašit do parku xDDotazníček?

30. srpna 2009 v 9:41 | Miya-chan ^-^ |  Others
Kdo jsi?
Jméno: Tereza *naši, nebo spíš táta byl neoriginální*
Přezdívka: prostě a jednoduše Miya*snad*
Věk: No nějakej pátek už žiju xD
Znamení: Kapr...teda vlastně Ryba
Stav: No na blázinec to ještě není xD
Zaměstnání: Otravovat lidi okolo sebe

Jaká jsi?
Náladová, panovačná, někdy*spíš často* totálně vylízaná, v hlavě toho moc nemám, největší flegmouš, ujetá, slintající, rejpavá, dokážu být i přátelská a věčně vysmátá (Někdy sama neví čemu se směje)

Shoxx vol. 200

28. srpna 2009 v 7:19 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE
Když Kai v jednom rozhovoru řekl, že by chtěl zkusit dready, tak jsem nepočítala, že má v záměru si je nechat udělat
Nicméně SAyu, můžeš mu je oholit xDD

Dívka mnoha tváří 3

25. srpna 2009 v 11:43 | Miya-chan ^-^ |  Dívka mnoha tváří
Sesmoleno. To je tak jediné, co k tomu můžu říct. Je to ještě čerstvé a právě napsané. Nejsem vůbec spokojena. Nejraději bych to celé smazala. Nevim proč ale celý děj mi přejde takový kýčovitý, nebo jak to nazvat. Snad jen popřát příjemné louskání a bacha na pravopisné chby. Těch je tam na tuty spousta, jelikož nejsem tak schopná abych to po sobě kontrolovala.


Scans - Shoxx vol.196

25. srpna 2009 v 9:31 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE
Tak jsem si pro vás připravila fotky z Gazettovskýho 7.výročí. Jsou z časopisu Shoxx... A kluci na nich vypadají vážně skvěle. Stačí se pokochat... A.... SLINTAT! Ne to ne.


JOOOOOO

23. srpna 2009 v 22:30 | Miya-chan ^-^ |  Japonsko
Dneska se celé odpoledne zotavuji z toho, že ženy v Maratonu na berlínském MS skončili na druhém místě! Ano a teďka o čem mluvím. Japonky si vyběhli krásné druhé místo. Jako druhá za Číňankou si doběhla pro stříbrnou medaili Ozaki Yoshimi a další japonské společnice jí napomohli k tomu, že Japonky skončili celkově také druhé. A to si myslím...Ne já to dokonce vím.... Zaslouží obrovský potlesk.
Ze začátku to nevypadalo nějak slibně. Furt se sice drželi hlavní smečky, ale pak to byly ony a číňanky s Ruskou, kdo takhle vydrželi až na samotný konec. Já osobně jsem byla asi nervoznjěší víc než ty běžkyně xD.
Holky jste bombastické a moc vám ten úspěch přeju.

Interview Reita & Ruki

23. srpna 2009 v 22:11 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE
Přišlo mi jako naprostá volovina psát takovej ten úvod, co tam píšou jak se s the GazettE redaktoři setkali. Mno prostě řeknu vám, že je to z nějakýho nejspíš německýho časopisu.
Jedná se o rozhovor s Reitou a Rukim

Od Scope

22. srpna 2009 v 8:57 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE
Scope! Já tě snad uškrtím! Ne já tě láskou umačkám!
Bože to je něco tak nádhernýho, že ani nemůžu říct stop a přestat si to číst dokola.
Ty jsi můj miláček a tebe nikomu nedam* vrčí na všechny okolo*.
A teď k tomu, proč tuhle slečnu opěvuju.
Děkuju moc a musim říct, že si to ani nezasloužim

Nevěřila jsem, že by jsi to snad mohl být ty. Co vyjdi totiž dělal v klubu jako tohle? Ale tvůj hlas poznám kdekoliv. Kdykoliv. Ať se směješ, a že tvůj smích, miluji, nebo zpíváš a já ztrácím slova.
Jsi jako dítě, malý ďáblík, vždycky máš něco zalubem. Jsi dospělý muž, nikdy jsem ti nemohla říct dost. Prosím tě o to, abych s tebou mohla být ještě okamžik, i přesto, že žádat už více nemusím.
Pozval jsi mě na skleničku, tehdy v tom baru a já neřekla ne.
Byla bych hloupá, odmítnout tehdy blonďatého anděla. Pak jsi mi přinesl růže, bílé jako naše svědomí. Naše hra na svádění jeden druhého trvala dlouho, ale stála za to.
Pili jsme víno rudé jako naše touha. Ta noc byla dokonalá. Předčilo ji jen mé překvapení na svatbě, ale o tom pššt!
Občas se ptám, koho že to mám doma, to přece nemůže být ten dokonalý zpěvák, ale pak slyším tvůj hlas a ten mě zbaví všech pochybností.
Usměju se na tebe a ty mi ten úsměv oplatíš.
Pak vezmeš do ruky pero a pokračuješ v práci. S pramínky nyní tmavých vlasů si pohrává vánek, kvůli otevřenému oknu a já se mazlím s tvým pejskem a čekám, kdy se k nám připojíš.

Zbytek Gazetour

21. srpna 2009 v 22:49 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE
Tak a tady je seznam, co ještě naše Gazeťáky čeká. Podle mých propočtů je to už jenom 5 vystoupení
Aug 24 2009
6:30P
CHIBAKEN BUNKA KAIKAN BIG HALL
千葉市, 千葉県
Aug 26 2009
6:30P
NIIGATA PREFECTURAL CIVIC CENTER BIG HALL
新潟市, 新潟県
Aug 31 2009
6:30P
FUKUOKA SUNPALACE

福岡市
, 福岡県
Sep 5 2009 5:00P SAITAMA SUPER ARENA さいたま市, 埼玉県


Nakigahara piano Download

21. srpna 2009 v 19:30 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE
Tááák... Drahá Scope, doufám, že jsem se s tim nestahovala zbytečně. Tady si můžeš stáhnout tu písničku z videa. Miya je lína to hledat, tak vyhrála lenost a vytáhlaz videa písničku.
Kdo chce, tak pod tenhle článek může napsat, jakou písničku od the GazettE, nebo jiného J-rockového interpreta chce a já mu sem hodim download.

Tak tady je hnedka ke stažení ta >NAKIGAHARA


My Little Diary

21. srpna 2009 v 12:30 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Ohayo! Áh, zdá se, že píšu v době oběda. Takže hnedka ze začátku přeji dobrou chuť. Okamžitě vám vysvětlím moji absenci. Nebyl čas. Už mi zase začínají tréninky a já mám práce až nad hlavu. Do toho naši dostali skvělý nápad, že se pojedeme koupat do Prunéřovského koupaliště. To se mi samozřejmě jenom vymstilo. Já věděla, že si mám vzít ten černej klobouk na hlavu, ale oni mi řekli, že je zimní. Takže výsledek? Naše praštěná Miya má úpal. A aby toho nebylo málo, šla jsem ještě v půl 6 na trénink a tam setrvala až do 7 večer. S motající hlavou jsem se dostala domů a protože jsem celý den neměla teplý jídlo a byla jsem vysílená, nemohla jsem do sebe dostat ani kousek mého milovaného smaženého sýra. Po zbytek dne jsem byla tak vycucaná, že jsem se sotva hýbala a moje jeidná odpověď co jsem ze sebe mohla dostat bylo "Hm". Noc taky stála za houby, protože jsem hodinu čuměla a nevěděla jak si lehnout. prostě každá poloha mě bolela. už jsem měla nutkání se pověsit na žebřiny a spát hlavou dolů jako netopýr. Usla jsem až poté, co jsem si DIM doposlechla podruhé. Ranní vstávání bylo to nejhorší. Hnedka jsem spadla z postele a všechno mě bolelo víc než večer. Právě teď tady sedim už se čtyřma čtyřstovkovýma Ibalginama a je mi pořád zle.
Sakra, teďka když to po sobě tak čtu, tak si pořád jenom stěžuju. Okey, yní jedna neutrální informace. Čtu Šifru mistra Leonarda. Tak knížka je totálně super.

Mno nic. Dneska večer se ještě zastavím a něco sem přihodím. Mějte se krásně a papapa

PS: Zíza, už přijeď! We miss you!

GAZEROCK IS NOT DEAD!

泣ヶ原 Nakigahara - piano covered by yui

21. srpna 2009 v 12:10 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE
Proč mi sakra ta melodie přijde jako ta písnička v hracích truhlicích. Taková krásná. Mít takovej talent, tak jsem na sebe patřičně pyšná.... Při týhle písničce se mi chce psát tak ta Dívka mnoha tváří a počítám, že do konce týdne by tady měla přibýt.Dívka mnoha tváří 2

17. srpna 2009 v 7:48 | Miya-chan ^-^ |  Dívka mnoha tváří
Ták na dnešek jsem slíbila další dílek. Nevim, jak se vám to bude líbit, protože mě se tahle část vůbec, ale vůbec nelíbí.

Deníčku

16. srpna 2009 v 23:00 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Ohayo!
Je vedro a to ještě teďka večer. Celej den ani nevim, co bych dělala, protože to co jsem chtěla udělat jsem udělala a teďka se nehorázně nudim. Asi jste si všimli, že tudy proběhl stručný článek o Japonsku a zítra se přihodím slibovanou Dívku mnoha tváří.
Nevim co bych vám ještě tak napsala. Snad jen, mějte se pěkně a užijte si dnešní večer

Pěkné sníky Miya

Japonsko-日本国

16. srpna 2009 v 21:17 | Miya-chan ^-^ |  Japonsko
Japonsko
日本国
Země vycházejícího slunce, jak je také Japonsko někdy nazývané, se rozkládá na čtyřech hlavních ostrovech- Hokkaidó, Šikoku, Honšú a Kyúšú. K těmto ostrovům dále patří více než 3000 malých ostrůvků roztroušených podél tichomořského ohnivého kruhu.Rozloha celého Japonska je 77 801 km2, z níž je 70% sopečná pohoří. V celém Japonsku je okolo 60 sopek, z nichž je nejznámější hora Fuji-san, která už od roku 1707 lávu nechrlí.


Klikačka

16. srpna 2009 v 9:01 | Miya-chan ^-^ |  Others
Tak už i tento blog má svojí vlastní klikačku.Tak kdo chce tak si jí může vzít


Kacushika Hokusai

15. srpna 2009 v 23:22 | Miya-chan ^-^ |  Japonsko

Připravila jsem si pro vás krátký medajlonek o známém dřevotiskaři a malíři. Nechápu proč to sem píšu, protože to stejně nikoho nezajímá... Vlastně někoho jo- mě. Třeba vás to zaujme, tak jako to zaujalo mě.

Připomínám

15. srpna 2009 v 17:37 | Miya-chan ^-^ |  Japonsko
PŘIPOMÍNÁM!
Dneska všichni povinně zapnout televizi a ve 20:00 sledovat Geishu!
Na pondělek mám přichystanou Dívku mnoha tváří