Září 2009

My Little Diary 9.26.

26. září 2009 v 20:30 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Tak mě tady mí milí bobani zase máte. Ano mám spoustu nové síly a velký vztek na PSC, protože si zase udělali zátah na Youtub.com a začali rušit videa s the GazettE. Je to k vzteku.
No jinak asi v mém osobním životě nic nového až na to, že dneska se konalo vinobranía mě je jaksi už od rána špatně a není to zapříčiněno alkoholem. Normálně ale tohle je už od pořadatelů drzost, protože chtějí třicet korun za vstup a záchody jediná věc, co tam mají kromě vstupu na starost stála za nic. Popíšu vám to: Smrad, špína a bakterie. Tfuj!
Jinak co se týče the GazettE, koukněte se k Sayuri, protože je tam spousta pěkných scanů z jejího Pamphletu. A teďka doufám, že mě ta super holka nezamlátí do země za ten link.
No nic budu končit a mějte se hezky a zítra ať se vám dobře vstává xD

Dívka mnoha tváří 6

25. září 2009 v 22:36 | Miya-chan ^-^ |  Dívka mnoha tváří
Tak jsem se do teďka zase patlala s dalším dílkem. No nevím, nezdá se mi, ale to se mi asi nebude zdát žádný...Nic světového od toho nečekejte. Pokud vás ani tyhle kecy neodradily, tak se můžete pustit do čtení a hoďte koment, jak se vám to líbilo.


My Little Diary 9.22.

22. září 2009 v 20:58 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Hoya, omlouvám se za svoji nepřítomnost, ale teďka mám školy až nad hlavu, protože se musím doučit vše, co jsem za posledních čtrnáct dní zameškala. Do toho jsem jeětě psala písemku z matiky a ona mě ta káča matikářka ani nedala den odklad, protože tohle byla moje první hodina matematiky od návratu z Turecka.
No život na to akorát, abych si vzala jed na krysy a zalezla hluboko, tak aby mě nikdo nenašel. Bože zdá se mi,jako by se mi všechno bortilo pod rukama.
Momentálně jsem se od svý jedný z dobrých kamarádek dozvěděla, že se oblíkám a chovám jak děvka, takže mám opravdu po náladě. Chápu, že nejsem dokonalá, ale tohle je prostě moc. No jö, pravda hold někdy bolí.
No a teďka proč tady vůbec jsem. Dodělávám tady z minulého roku Summer Gazerock festival Burst into a blaze 2008.
Asi se tady teďka pár dní neobjevím, ale pak slibije, že se vám budu naplno věnovat a všechno to doženu. SLIBUJU! Ale teďka poslední dny nemám náladu opravdu na nic. Okey, do pár dnů se tady objeví link na o delší videjko a já se teďka poroučím do náruče snů, páč mám za sebou perný den.
PS: Sayu, šťastná za ten Pamphlet, viď?

Jsem doma z teplých krajů

18. září 2009 v 20:46 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Ano mí drazí a a vážení. Mám silný kořínek a jentak se mě nezbavíte.
Chtěla bych se omluvit Yumískovi, že jsem se na ní jak se tak slušně říká vybodla, ale dneska jsem už neměla sílu na další setkávání, protože jsem už bezmála 48 hodin beze spánku a musím se aklimatizovat na český vzduch
Málem se mi podařilo vyvolat na Tureckém letišti poplach, protože když jsem vyhazovala flašku s červeným pitím z hotelu u poslední osobní prohlídky před vstupem na palubu, tak jsem se tak nevidě koukla na toho securiťáka a udělala BUM! A asi si dokážete představit, jak ten Turek od okurek asi na mě tak civěl
Další kámen úrazu byl, když jsem pomluvila, ty kosmický vajíčka, co nám dali na palubě ke snídani. Nejen, že mi po nich bylo blbě, ale taky tak hnusně chutnaly a ten atomovej brambrák na tom nebyl ani o trochu líp. Airolinky na nás šetří.
Lidi já jsem šťastně nešťastně zamilovaná. Muj milovaný je od mě přes dva tisíce kilometrů vzdálený a jediná naše komunikace záleží na smskách a asi to dlouho nevydrží. Ale je to ten nejsuprovější a nejusměvavější chlap pod sluncem a hodně mi na něm záleží.
No zítra přihodím fotky, až budu vyspalá a budu mí t na to náladu.

Mějte se hezky a hezké sny

Miya

Odlétám do teplých krajů

6. září 2009 v 21:14 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Prďolové, zítra večer odlétám do Turecka a tak hádám, že se už možná nedostanu nakomp a tak bych se s vámi chtěla rozloučit a říct vám, že vás mám ráda, protože je tady stále to riziko, že mě tam vymění za velblouda. Ten narozdíl ode mě nemá takový vysoký nároky a nemele pořád pantem.
Ne teďka vážně. Hodila jsem sem další dílek Dívky mnoha tváří a omlouvám se, že je superkrátký, ale jaksi zase nestíhám, protože dělám všechno na poslední chvíli.
Každopádně se mějte pěkně a blog bude stát do 18. září, kdy tady budu jako na koni a projíždět vaše blogy a opět budu u vás spamovat xD

Dívka mnoha tváří 5

6. září 2009 v 21:08 | Miya-chan ^-^ |  Dívka mnoha tváří
Olmouvám se, že je to hodně krátké, ale moje momentální starost je, jestli mám vše zbalené na dovolenou, na kterou v pondělí v noci odlétám. Snad se vám bude líbit alespoň tehle kousek a kritika je vítaná, jasný Scope?Vím, že nikoho nešetříš ty kate, a já vím, že nebudu vyjímka xD

Saitama Super Arena

5. září 2009 v 20:32 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE
Tak zlatíčka moje...Dneska se cítím už o moc líp a taky mám velkou náladu na blog. A začneme hezky od podlahy.
Nyní jsou v Tokiu 3:00 a to znamená, že už je 6.září. The GazettE tedy dohráli svůj finální koncert a už spinkají sladce někde ve svojí postýlce. Tak mě hnedak napadl se podívat, jak vůbec ta Saitama Arena vypadá vůbec z venku a zevnitř.
Včera jsme ji se Sayu-chan zkoumali z venkua já se teďka koukala i na vnitřek a klobouk dolů, jestli tohle kluci vyprodali, protože je to snad vetší jak celý naše sídliště.
No já nevím, ale měli byste to posoudit sami, jaká je to velkoplošná stavba.
Jenom by mě zajímalo, kde splašili něco tak velkýho, zda měl Budokan vyprodáno a Yoyogi taky.
A asi to má taky výměnný povrch

Zítra mě tady nehledejte*možná*

3. září 2009 v 21:17 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Asi se ptáte, proč ten divný titulek. Hned vám to vysvětlím. Zítra jdu opět reprezentovat naši školu a to prý nezáleží na tom jaké bude počasí. Prostě musím plavat. Lidi pochopte, že já se ve vodě sice cejtim jako doma, ale abych plavala nějakou štafetu, tak na to se tedy opravdu necítím. Doufám, že mě má alespoň někdo rád a vytáhne mě z tý proklatý vody až se budu topit, a nebo ze mě bude rampouch.
Další den ve škole, a mě to stále víc připadá jako dílo Satana. Ne, opravdu. Dneska jsem si hrála škatulata batolata hejbejte se. A když mě při posledním přesazování posadila ke kámošce, se kterou se znám od plínek, tak ta měla skvělej výrok: "Ano to vypadá na společnou práci!"
Ale jsem ráda, že na tý škole stále jsem, protože když vidim jaký jsou s dospělýma problémy, tak si ani nechci pomyslet, jak na mě asi zírají ty malé dětičky. No asi taky jako na vylízaný pako xDD

Vidím, že se mi tady podařilo jenom tak cvičně popsat docela dost řádků, tak si myslím, že je taky čas to ukončit

Krásné sny a příjemné probouzení

S GazeLáskou Miya

My Little Diary 9.2.08

2. září 2009 v 20:42 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Máte smůlu, stále žiju a stále nejsem zavalena úkolama, ale je mi blbě od žaludku a bolí mě kebule. Asi hodím maroda, ale tak přemýšlím, že mě matka stejně do toho ústavu nazvaným škola stejně dokope.
Nicméně, jak vy se cítíte opět ve školních lavicích? Líbí se vám to, a nebo je to pro vás tak hrozná otrava....
Už se mi ani nechce ani nic dělat, protože se mi zdá, že ze mě pomalu opadává kůže....
No nic, přestanu mlžit a jdu se natáhnout. Mějte se pěkně a pořádně a vydatně se vyspěte, jasný?