Říjen 2009

NESNÁŠIM REKLAMY, ALE....

30. října 2009 v 11:45 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Zdravíčko!

Asi bych měla vysvětlit ten nadpis. Jop, nesnáším reklamy, ať kde jsou v televizi, radiu a nebo na blozích. Avšak udělám vyjímku, protože tohle je reklama, která sem přímo sedí. A to je reklama na Beautiful Mad Killer's.

Jak jistě víte, skončil blog, blacknote. Ale on ani tak neskončil. Přestěhoval se na jinou stránku a pokračuje i nadále. Jedná se o fórum adminky Sayuri†Emi. Je věnováno především skupině the GazettE, ale najdete tam i jiné skupiny a vše co souvisí s Japonskem. Takže pokud chcete, můžete se přihlásit, ale nejdříve si prosím přečtěte pravidla fóra.

Tak to podstatný jsem vyřešila. Tak teďka ke mě. Nejsem tady poslední dobou, protože většinu času prokecám na icq, píšu povídku, a nebo sosám na fóru. Blogu se budu i nadále věnovat, a může se stát, že na fóru mě zastihnete častěji než na blogu. Uhm, plánuji překlad reportu ze Saitama arena. Tak a teďka prosán vypněte prosím už někdo toho souseda, co mi nad hlavou vrtá do zdi a mě to vysoce ruší >_<.Dívka mnoha tváří 10

29. října 2009 v 20:42 | Miya-chan ^-^ |  Dívka mnoha tváří
Slečna ziza by mě zašlapala do země, kdybych to sem nehodila. Tak tady to je! Nééé ziza nemlať mě, že je to krátký. V nejbližší době přidám delší.
A máme tady první kulatiny xD Slavíme

the GazettE j-rock secrets

25. října 2009 v 12:04 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE
Už jednou jsem měla chuť se podívat na j-rock secrets, a co nevidím. V každé várce jsou alespoň jedni the GazettE, Dir en grey, An Café, Gackt, Yoshiki.... Kdybych to tady měla jmenovat, tak bychom tady byli hodně dlouho. Spíš by bylo vhodno říci, do koho se tam ti lidé nenavážejí. Naváží se většinou do všech, ale beru to. Ano oni mají svůj názor jako každý a mají právo ho říct nahlas. Ale co někdy ti lidé píšou na ten internet mi přijde úplně přitažené za vlasy.
Pak mě tam dále zaujali části, kdy se fanoušci z jiných krajů země navážejí do sebe. To už je taky trochu šílené. Jasně, vždycky tady budou fanoušci, které více zajímá vzhled než hudba, ale tak přeci kvůli tomu bychom neměli lidi z jiných kontinentů házet do jednoho pytle.
A to tam pak taky zazní v jednom, možná ve více secrets, že jsou i neupřímní fanoušci. Pokud vidí svého idola nenalíčeného,*bereme v potaz, že značná část j-rockerů chodí nalíčená* neřeknou:
"Jo, tady mu to nesluší, ale je to taky jenom člověk." Raději vám poví, jak ten člověk vypadá nádherně i nenalíčený, ale nahlas to nepoví, protože by se báli, že nebyli opravdovými fanoušky.
No dobře, asi vše co jsem k tomu chtěla říct, a teďka mě zajímá váš názor.Dívka mnoha tváří 9

24. října 2009 v 11:18 | Miya-chan ^-^ |  Dívka mnoha tváří
Zdravíčko milí a drazí. Máte tady další dílek a já už nebudu zdržovat kecama. Snad jen popřeju hodně štěstí u konce

My Little Diary 10.21

21. října 2009 v 20:35 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Tak mě tady máte zase zpátky. teďka o tom tak přemýšlím. Kolikrát ještě takhle vypadnu pryč od kompu a bude se vám tady takhle hlásit? No, nevím.
Už je vymalováno. Konečně. Dokonce se mi podařilo ulovit pár fotek. No pár. Budu přesnější. byly jenom dvě a to jedna ještě v blbé kvalitě.
Zítra se to tady už normálně rozeběhne s nějakým tím překladem a deníčkem.
Zatím se mějte pěkně.
bye bye

Takhle to u mě vypadalo ještě předvčírem a takhle už včera večer.

My Little Diary 10.15

15. října 2009 v 16:42 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Panebože néééé!
Já jsem vám napsala tak dlouhý vzkaz a ono se mi to smazalo. No to snad není nic horšího než tohle?? Ano mohl by mi na barák sletět nějakej letou, ale počkat, to už tady taky bylo..... xD
Okey, teďka z jinýho soudku... Omlouvám, se že jsem tady nebyla a pak taky, že tady nebudu. Tentokrát s tím nemá co dočinění škola, ale malování. Malování v mém pokoji znamená odpojit počítač. Béééé mě se bude stýskat. Zítra to celé začne, tak mi držte palce, protože se škrabkou v ruce budu hrozný nemehlo a to nemluvím to tom, že budu mít v ruce i štětec.

Tak a teďka bedlivě čtěte. NEPODPALTE, NEVYTOPTE NEPRODEJTE A NEZNIČTE SVOJE PŘÍBYTKY, ZATÍMCO TADY NEBUDU!

A ještě si dneska musím popřát vše nej k svátku... Na co si to vlastně přejuu, když ho stejně slavit nebudu

No každopádně se mějte krásně a za týden tady budu a budu se o vás starat a posílat na vás chlapce z FBI, tak je prosím tento týden neposílejte na mě a nejdříve si přečtěte tento článeček....

Mám vás ráda a co nejdříve to bude možné, tak se vám ozvu a budu u vás spamovat.

PS: Omlouvám se, že jsem nebyla u vás na blog, ale nebyl čas *a peníze* xDD


Dívka mnoha tváří 8

13. října 2009 v 21:28 | Miya-chan ^-^ |  Dívka mnoha tváří
Tak jsem se chvilku trápila a je to tady. Dneska ani neplánuji deníček. Mám toho plný kecky. Musela jsem s našima čistit mrtvý slepice Tfůůůůj!
No jinak pěkné čtené té hrstce dvou tří lidí xD

Before I Decay CZ lyrics

12. října 2009 v 20:34 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE
Tak už mi tady druhý den leží na stole pokus o překlad "Before I Decay". By mě zajímalo, kam na to ten Ruki chodí na takovýhle texty...

Before I decay PV full version and comment

10. října 2009 v 12:03 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE
Tak a aby i zde přibylo další PV a bylo to kompletní tak přidávám Before I Decay. Myslím, že tenhle singl klukům hodně vydělá pač myslím, že na něm jsou docela pěkné písně.

A hnedka k tomu i komentář, ve kterém to klukům sluší. Už jenom vědět co tam říkají, ale myslím, že to bude něco k singlu
GAZEROCK FESTIVAL IN SUMMER 06

10. října 2009 v 11:58 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Tak něco bude z Pamphletu a něco z live, ale všechno se to týká Burst Into a Blaze 2006

The GazettE at Tokyo Big Site Report

10. října 2009 v 11:12 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE


The GazettE at Tokyo Big Site
Live report- 12.9.2006


Litlle Diary 10.10.2009

10. října 2009 v 11:12 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Anó, dneska máme den desítek xD
Omlouvám se, že jsem tady takovou dobu nebyla. Stejně to nevadilo >_<. No abych vám řekla co chystám. Hnedka jak sem hodím zápis do deníčku, přibyde ten report z festivalu 2006, pak také nějaké ty fotky a pak zítra pokud se mi to povede stáhnout, tak sem hodím odkaz na RCE. No ale to není tak jisté, protože můj milovaný pc stávkuje.
Tak dále na co jsem při dnešní obhlídce blogů narazila bylo něco, co mě hrozně zaseklo a to tady. Jak tohle může někdo říct o zdravém člověku. Nechápu ty lidi. Tak jako možná Ruki přibral pár kilo, ale pořád je to krásnej chlap s nádherným hlasem. To snad někdo buzeruje Pavarottiho, že má nějaké to kilo navíc? Já myslím, že akorát jeho doktor. Ale to jsem už hodně odbočila. Prosím nesuďte Rukiho za to jaký je. On je skvělý člověk a má být takový jaký je. Přeci jako každý z nás. Děkuju autorce Tessu, že na tenhle problém poukázala. Jsou tady mezi nám i tací fanoušci, co ji jde jenom o vzhled interpreta a o hudbu ne. A to mi jako hudebníkovi láme srdce. Ale bohužel.....xC
No a co je u mě novýho? No celkem nic. Venku je zima a já mám rýmu. No nebudu spamovat a jdu to tedy přihodit.
Sayonara

My Little Diary

3. října 2009 v 21:51 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Tak jsem tady. No nedivte se, že tady nic dneska nepřibylo kromě krátký zprávy do deníčku. Nestihla jsem to, co jsem chtěla. Překlad reportu z Gazetťáckýho festivalu Burst into a blaze 2006 už je přeložen, teď už se jenom čeká až ho Miya přepíše. A na to opravdu dneska nebyl čas.
No každopádně zítra tady na 99% bude.
Tak to je vše!
Mizím z povrchu zemského.
Good night! Miya

My Little Diary 10.2.

2. října 2009 v 22:36 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Předem se moc omlouvám, že jsem tady tak dlouho nebyla, ale mám pro vás takovou tu ohranou výmluvu a tou výmluvou je škola. Jak jste si někteří všimli, vzhled blogu se znovu změni a já myslím, že k horšíímu. No ale to nebudu rozebrat.
Dále tady také přibyla Dívka mnoha tváří. Dále vás tady budou čekat nějaké ty překlady s GazettE a taky jsem si na vás přichystala pár pěkných foteček z PSC Carnivalu ze začátku letošního roku.
No a co je u mě nového? Praktick nic. Cítím se stále ospalá a jsem zmrzlá jak sobolí ho*no.
Dobře to by stačilo. Budu končit a zítra mě tady určitě čekejte.

Krásné sníky a ještě krásnější vstávání přeji!
Miya


Dívka mnoha tváří 7

2. října 2009 v 22:29 | Miya-chan ^-^ |  Dívka mnoha tváří
Tak je tady další dílek dívky. No přijde mi nudný. Nevím, proč, ale něco tomu chybí. Bude to asi ta šťáva. No nic. Nebudu vám kazit chuť už hnedka takhle na začátku. tu si zkazíte až to dočtete xD