Prosinec 2009

A Hymn of the CRUCIFIXION

27. prosince 2009 v 9:12 | Miya-chan ^-^ |  Pictures
Tak, když už dneska odjíždím, aby jste měli klid, tak vám vám sem hodím link na stáhnutí

Jedná se o okolo šedesáti nejnovějších fotek the GazettE.

Enjoy it!

Link patří této stránce

HEADACHE MAN CZ

25. prosince 2009 v 22:36 | Miya-chan ^-^ |  Lyrics
Kopírovat se zdrojem, byla fuška to přeložit. Takže bacha slečny!


HEADACHE MAN


HEADACHE MAN

"Všechno je pravda... a vše je lež..."
Drž hubu, svině!

Okey, docela pozdě ^-^

25. prosince 2009 v 22:34 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
No dobře, tak dodatečně přeji pěkné svátky a šťastný Nový rok. Nejspíš se tady zastavím až po novém roce, protože od 27. jsem mimo ne. možná se stavím i dříve. Šup a teďka ještě překlad HEADACHE MAN.
A ty reklamy si strčte do prdele!


Dívka mnoha tváří 13

19. prosince 2009 v 22:40 | Miya-chan ^-^ |  Dívka mnoha tváří

Dny ubíhaly jako voda a stále se nic nedělo. Bylo to jako takové to ticho před bouří. Nikdo ovšem nevěděl, kdy bouře nastane. Všichni začínali být už pomalu, ale jistě nervózní a už ani Mitsuko nebyla tak chladnou, jako na začátku. Cítila, že se stane něco velkého, ale raději pro vlastní klid ani nechtěla vědět, jak velké to bude. V její přítomnosti bylo vždy tíživé ticho a jediné, co se vždy ozývalo, bylo Reitovo nervózní bouchání prsty o desku stolu.

Saitama Super Arena- DIM SCENE TOUR 2009

19. prosince 2009 v 22:36 | Miya-chan ^-^ |  Videos
Tak na internetu se objevili první ústřižky z nového DVD a jak si většina z Vás už mohla povšimnout, části z tohoto koncertu se už objevili na internetu. Dovolím si vám tady jednu dát a už přeem říkám, že jsme přišli o hodně, protože jsme na tom koncertě neviděli. Říkám to, proto že jsem už měla možnost si to shlédnout a bylo to opravdu hustý. Ne, to slovo má slabý význam. Kluci do toho dávali vše, jelikož místy bylo vidět, jak z nich stříká pot.


Nejsem si jistá, ale na youtube je docela hodně k vidění.

Arena January 2010 with Kai

19. prosince 2009 v 22:30 | Miya-chan ^-^ |  Pictures
Tak po dlouhé době přidáváme do tohoto dávno pohřbeného blogu nějaké další skeny.
Připadá mi hrozně hezké, jakým stylem je to nafocené. Přijde mi to jako byste se koukali kukátkem u dveří. přesně tímhle stylem zkreslené.

NEO GENESIS YEAR BOOK 2009

12. prosince 2009 v 10:20 | Miya-chan ^-^ |  Pictures
Předem se omlouvám za nestabilní velikost obrázků, pokud si je budete ukládat, zjistíte, že mají každý jinou velikost. V originální verzi byly obrázky příliš obrovské, tak jsem byla donucena je zmenšit. Tak a teďka k tomu, co to vůbec je. "NEO GENESIS YEAR BOOK 2009". Kochejte se a neslintat! Nemínim to uklízet!

What the fuck is going on?

12. prosince 2009 v 9:44 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Asi se ptáte, co je to sakra za nadpis?
Nejste jediní. Taky se sama sebe na to ptám. Vůbec nevím, co se to poslední dobou děje. Už je pro mě lehčí se na všechny mračit, být na ně hnusná a posílat je do háje, než abych se na ně smála a vždy s nimi blbla. Ano, někdy se mi to i podaří, ale je to takové to fakt chvilkové rozveselení a pak zase temná chodba. Doléhá na mě silná depka. Nemám ráda tohle slovo, tak ho raději budu nazývat smutkem. Je to snad způsobeno tím, že mi chybí táta, který o mě už přes dva roky nejeví zájem a teď v době Vánoc je to ten člověk, co mě nejvíce trápí? Možná.
Přesto, že už dávno nejsme úplná rodina, nic krom něj nepostrádám. Víte, takovou mámu jako mám já, má asi každý. Stará se o vás, pozná na vás, že se vám něco děje a hlavně vám dává svojí lásku. Pro mě je asi máma ten nejdůležitější člověk na světě. I když se spolu často hádáme a křičíme na sebe, jsme prostě nerozlučitelné. To ona mě vychovávala jako malou holčičku, dokud ze mě nevyrostlo toto a snaží se mi dát do života to nejlepší.
Každý byste teďka po tom co to, co tohle dočtete obejmout svojí mamku a říct jí jak moc jí máte rádi. Ač se vám to možná nezdá, máma je ten člověk, který se k vám nikdy v životě neotočí zády.
Asi bych se Vám měla omluvit za pokažení nálady, ale i to k životu patří.

Díky Mami!

Miya

Diary 12.10.2009

11. prosince 2009 v 12:55 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Děvčátka, omlouvám se, že tady poslední dobou nejsem, ale není čas. Budu se to o víkendu snažit napravit a být tady každý večer. Dnes večer jdu totiž na koncík a pak bude už pozdě a já ospalá na to abych se tady stavila.
Pak tady určo přibydou nějaké ty fotenky, které slibuji bůhví jak už dlouho.
Pro ty co čout "Dívku", už mám připravené pokračování.
Jinak teďka smrdím ve škole a zaobírám se tady slovesy. Otrava! Pomozte mi jak z toho. Jediiné rozveselení mi tady je ten fakt, že můžu poslouchat the GazettE.
Šup jdu na to.
Sayonara Vaše Miya