Duben 2010

BLOG BUDE MIMO PROVOZ

30. dubna 2010 v 12:16 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Tak mí milí a drazí... Odešel mi počítač, jak jste již mohli zjistit a nový bude v provozu až tak ke konci příštího týdne... Ani nevíte, jaký mám absťák... No ale jak přijdu, tak sem toho budu muset přihodit... Mám pro vás deníčky Sakaie, které jsem předtím sem ani nechtěla dávat, pak další pokráčka jednu klukuxkluk jednorázovku, a pak taky další článek o Japonsku... No jak tak koukám, takl toho mám opravdu hodně...
Tak se zatím mějte a já jdu ještě poupravit ten design.... Nějako mě to štve....

Tak se zatím mějtě famfárově a já se zase někdy ozvu.


Odešel mi komp

26. dubna 2010 v 12:05
Nefaká mi komp, takže jsem v háji a dlouho se tady neobjevím.... Moc mě to mrzí... Ani do Biosu se nemůžu dostat, takže je mi líto

Lhát se nemá 7

23. dubna 2010 v 23:16 | Miya-chan ^-^
Tak narychlo ještě jeden díl. Je čerstvý jako z pekárny... Tak příjemné počtení.....

DO HAJZLU SE ZASRANÝM KOPÍROVÁNÍM!

23. dubna 2010 v 21:11 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Jestli si myslíte, že jsem totální kráva a že na čele mám napsáno velkým tiskacím písmenem IDIOT, tak jste možná jediní, kdo si to myslí. Seru vám na nějaké překlady. Je to na nic, abych pak svojí práci našla někde jinde na blogu, bez jakéhokoli svolení a nebo uvedení zdroje tohoto blogu a nebo fóra. 90 procent mojí práce kromě deníčků se objevuje i na fóru. Je snad slušnost zeptat se adminky a nebo autora článku, zda si to mohu zkopírovat a dát na svoje webovky se zdrojem. Kašlu vám na to všechno! Chtěla jsem vám dělat překlady z deníčků manažera Sakaie, ale hovno na vás! Nějaké děkuji?! Nasrat! To jsem slyšela naposledy před pěti dny! Abych pak viděla svojí práci vydávanou za někoho jiného mi za to nestojí! A teď nemluvím jenom za sebe, ale za spoustu autorů, jejichž články se objevili někde bez jejich svolení a vědomí!

Promiňte musela jsem si vypsat svůj vztek. Za poslední dny se ho ve mě nahromadilo moc a nějak jsem to musela ventilovat. Nic mi nejde od ruky a ještě tohlento. Také se musím omluvit za vulgaritu, jež se vyskytla v tomto článku, ale hold mi ruply nervy.
Tak vás prosím, uvádějte vždy zdroj! Nejste přeci tací magoři a pokud jste, tak není dobré, abyste déle setrvávali blogařením.

S Velkým pozdravem Miya

Aoi a jeho jizička na tváři

22. dubna 2010 v 14:12 | Miya-chan ^-^ |  the GazettE
Takže nebyla bych to já, kdybych se nehrabala v banalitách. A tentokrát je obětní beránek Aoi.
111
  ↑↑↑
Takže na této fotce si můžete všimnou, že na pravé tváři má mateřské znaménko. Omlouvám se za fotku, ale není moc takových, kde strká ten svůj obličejík přímo do objektivu a nebo, kde není moc přemakeupovaný.

Aoi s jizvou

  ↑↑↑
A asi mu to začalo vadit a proto si to nechal odstranit. Jenže asi netušil, že jeho pleť nebude tak bezchybná, jak asi předpokládal. Ale díky práci šikovných maskérů a nebo fotografů, není tento nedostatek vidět.

Toť ode mne vše... Ozvu se za pár dní a už snad nebudu rozebírat takové hlouposti.

Sayonara. 

Lhát se nemá 6

19. dubna 2010 v 19:25 | Miya-chan ^-^
Takže se tady zase ukazuji po dlouhé době. A mám tady pro vás další dílek.
PS: Nea-chan, u tohohle si jenom tak nepopláčeš.

Lhát se nemá 5

12. dubna 2010 v 17:58 | Miya-chan ^-^
Takže broučku, plyšáčku, Méďo, neboli Nea- chan. Máš tady další díl. Speciálně kvůli tobě jsem spojila dva v jeden, aby jsi nešpačkovala, že je ten díl krátký. U těhle slátanin, co píšu se nebrečí, je ti to jasný?! A ještě něco, nekraď mi kapesníky! Sama mám málo!
PhotobucketLhát se nemá 4

12. dubna 2010 v 7:34 | Miya-chan ^-^
Pro Neu aby se nezbláznila ;) A měla nějaký počtení

Lhát se nemá 3

11. dubna 2010 v 18:06 | Miya-chan ^-^
Dohání skluz, který mám s fórem. Jenom pro zajímavost. Dívka už je dokončená a už je jenom na čase, kdy ji sem doplním. Pokud budu mít čas dnes večer, tak dnes večer a nebo někdy jindy.


SILLY GOD DISCO

10. dubna 2010 v 16:01
Takže milé dámy a pánové. Pokud zase najdu nějakou hodnou duši, co kopíruje beze zdroje, pomaže k adminovi a je mi jedno, že váš blog obsahuje the GazettE. Udat zdroj je slušnost, pokud jste to nedělali sami.
Photobucket
Lhát se nemá 2

10. dubna 2010 v 15:54 | Miya-chan ^-^
Takže je tady pokračování... Zase mám skluz... No ještě jdu přihodit překlad SILLY GOD DISCO.

Nešla a jemu dělalo starosti, co by ji mohlo tolik opozdit. Už tam měla být dobrou půl hodinu a čaj mu již chladnul. Vypil ho a přemýšlel, zda má ještě cenu na ni čekat.

Vítám duben

10. dubna 2010 v 14:01 | Miya-chan ^-^ |  My little Diary
Takže doteď tady bylo ticho jako v hrobě...
No, ne že by tady tomu bylo jinak, ale tak rozhodla jsem se pro dnešek přihodit pár článků. Jak jistě všichni už vítě, the GazettE vydají na léto nový singl a BUG FILM II.
u mě se neděje nic nového. Přihodím sem teď dva články a večer zbytek, protože jdu na krevní testy...
Hehe, by mě vůbec zajímalo, pro koho to tady píšu. Asi jenom pro srandu ušákům.
tak zatím a jdu sem něco přihodit.