Červen 2010

JOOOOOOO jděte do toho chlapci moji!

24. června 2010 v 21:21 | Miya-chan ^_^
Jooooo Gooooooal!
Normálně jsem se držela za srdce a zpívala jsem s nimi Kimi ga yo! Dáme je kluci! Nějaký legoví Dáni? Co to je? Pro vás nic! Stačí remíza a pokračujete dál!
Tak pojďte a nakopeme všem zadky!
Shinji Okazaki of Japan and Peng Zhao of China compete for the ball during the East Asian Football Championship 2010 match between Japan and China at Ajinomoto Stadium on February 6, 2010 in Tokyo, Japan.

Smrt, co je to za pojem?

18. června 2010 v 21:48 | Miya-chan ^_^
Smrt, co je to vlastně za pojem?
Uhm, abych sama řekla, tak asi určitě bude těžké psát o tom, co jsem vlastně nezažila na vlastní kůži a asi bych pravdu řekla, bude asi ještě těžší říct, co si pod tímto abstraktním pojmem představuji. Všichni říkají, že smrt je jako černý tunel, na jehož konci je bílé světlo. Ale co když tomu tak není. Ten černý tunel a bílé světlo je, když otevíráte oči, jak se vás snaží probudit a nebo je to taky čas, kdy otevíráte oči z nočního snění a vcházíte do dalšího dne.
Pro mě je smrt něco jako přechodník mezi životem a věčným klidem. Je to chvíle, kdy je váš život už na úplném konci svojí dlouhé šňůry a už nemá chuť dál pokračovat.
Ti, co si přejí smrt a jejich důvod není pádný, si život nezaslouží. Promiňte, ale já odsuzuji případy, kdy holky spáchaly sebevraždu kvůli nešťastné lásce a nebo protože se někomu nepovedlo dosáhnout toho, čeho chtěl. Na světě je tolik lidí, co už umírají a čekají na smrt, ale přesto chtějí žít. Jak si asi myslíte, že se cítí, když slyší o sebevraždách a lidech, co skáčou smrti přímo do náruče?
Nikdo ještě smrti nestál tváří tvář, i když si to myslí. Smrt je vlastně něžné stvoření, které Vás popadne do náruče a přenese na druhý břeh mezi ty, kteří už znovu dýchat nebudou.
Když to tak vlastně shrnu na jednu hromadu, tak si vlastně připadám na smrt hodně mladá a na to, abych si život vzala, tak taky hrozně zbabělá.
Takže já zdravím smrt a doufám, že se s ní nepotkám v podobě nějakého náhodného řidiče, co mě v následujících dnech nesrazí na přechodu a nebo v podobě dalších katastrof.

7月8日

18. června 2010 v 17:01 | Miya-chan ^_^ |  Lyrics
Chytlo mě zase to překladatelské období a tady zase máte překlad a tentokrát starší písně the Gazette. Mám k tomu pár větiček, co bych k tomu řekla.
Vlastně, když jsem to překládala, tak jsem měla mokré tváře. Nějaký ten lovesong umí poskládat kdekdo, ale s takovou precizností textu, jako je tento, to umí snad jenom jeden človek a to je Ruki, protože do tak zdánlivě jednoduchých vět dokázal vložit tolik citu.
Kdybych ho potkala, tak asi klobouk dolů před tím, co on dokáže vymyslet. Nezáleží na tom, jak hodně se změnila jejich image, oni jsou pořád uvnitř stejní kluci, jako byli předtím.
gazette_reila.jpg image by Desix

Dívka mnoha tváří SPECIAL 3

15. června 2010 v 19:31 | Miya-chan ^_^ |  Dívka mnoha tváří
Takže 3.dílek SPECIALU

Ito

14. června 2010 v 13:06 | Miya-chan ^_^ |  Lyrics
Takže po delší době zase ode mě nějaký ten překládek. Dneska mi přišla do rukou Ito.

Dívka mnoha tváří SPECIAL 2

12. června 2010 v 22:36 | Miya-chan ^_^ |  Dívka mnoha tváří
Takže další dílek, v němž se to trochu rozjelo. Zase se vracím do nálady, kdy se mi chce tenhle příběh psát. Je to, jako by to už prostě ke mě patřilo. Je to snad jedno z mála děl, který mi jsou vlastně tak blízké. Dnešek je dnem dalšího dílu...


Dívka mnoha tváří SPECIAL

12. června 2010 v 22:34 | Miya-chan ^_^ |  Dívka mnoha tváří
První speciální dílek....Byl jsem naprodej proti své vůli 3

8. června 2010 v 21:27 | Miya-chan ^_^
Takže další dílek nesmyslné slaďárny, z níž mě bolí zuby, jak je to přeslazené místy

Reita [SHIVER] comment

7. června 2010 v 15:09 | Miya-chan ^_^ |  the GazettE
Reitův koment je sice bez obraz, za to je přeložený do angličtiny, za což bychom měli být patřičně vděčni, jelikož většina těch komentů je otitulkována až ve chvíli, kdy již nejsou aktuální...

Takže když už jsem u toho přidávání videa, tak by bylo také vhodno říct, že the GazettE toho chystají na léto povícero.
Takže 21. července by měl vyjít nový singl Shiver, přičemž by měly vyjít tři edice.

SHIVER - Limited Edition CDDVD)
01 SHIVER
02 HESITATING MEANS DEATH
DVD:「SHIVER」MUSIC CLIP+MAKING OF

SHIVER - Normal Edition 
01 SHIVER
02 HESITATING MEANS DEATH
03 奈落 (NARAKU)
※the GazettE cards

Limited Edition - Black Butler (CD + DVD)
01 SHIVER
02 SHIVER TV version
DVD:Video "Kuroshitsuji" Opening

A pak by ještě měl 4.srpna 2010 měl vyjít FILM BUG II, na kterém bude kolekce klipů od Regret až po Before I Decay, takže to je:

1. Regret
2. Filth in the beauty
3. Hyena
4. Chizuru
5. Burial Applicant
6. Guren
7. LEECH
8. Distress and coma
9. Invisible wall
10. Before I decay

A ještě něco, co se nás vůbec nějak netýká. the GazettE vyměnili nahrávací společnost King Records za pro ně asi lepší Sony Music Records. 

Přijela jsem v pořádku

7. června 2010 v 14:46 | Miya-chan ^_^ |  My little Diary
Takže jsem se vrátila zpátky domů a už sedím na noťasu a třídím fotky. Uf, proč jich musí jenom být přes pět set? A jak vůbec bylo? Jako v nádherném snu. Ani nevím, jak budu reagovat, až se jednou dostanu do Japonska. To mě budou asi léčit tamní doktoři na psychiatrii.
A co vůbec chystám? Zase nějaký ten překlad, nějaké to pokráčko no a teď už sem jdu přihodit Reitův koment na nový singl Shiver a něco možná nakreslím...

Sakai's blog

4. června 2010 v 10:00 | Miya-chan ^_^
Jak jsem slíbila, tak to i tak je... NEKOPÍROVAT!!!!

I'm going to England

1. června 2010 v 21:20 My little Diary
Takže, jak je již asi z nadpisu patrné, jedu do Anglie. Píšu to docela pozdě a vím o tom, že tohle bylo tak trochu nezodpovědné. Proto bych se chtěla omluvit, že tady ode mne nic nepřibyde. I když já zase ani tak normálně aktivní nejsem a nepřibývá tady ode mě nic kloudného. No, ale to jsem zase trochu odbočila od toho, co jsem vlastně chtěla napsat.
Vrátím se až v neděli v podvečer, takže počítám, že se přihlásím toho večera a nebo hned druhý den ráno.
Zavrhla jsem plán vzít si s sebou notebook, protože mojí prioritou je vidět opravdu krásný Londýn a já věřím, že je tak užasný, jak se o něm píše, a nechtěla bych sedět jenom u "noťasu" a sledovat aktuální dění. Neříkám ale, že by mě to nebavilo. Prostě to chce jenom vyhodit tak trochu z toho začínajícího stereotypu zase se svobodně trochu nadechnout jiného vzduchu než je tenhle český.
Závěrem, tohohle trochu delšího vzkazu bych Vám chtěla poděkovat, že tady jste a já slibuji, že až se vrátím, tak že se vrhnu hned na nějaké překlady, aby to někde nevázlo.
Dávejte na sebe pozor a mějte se tu krásně!
Photobucket