Tak co uděláš?

4. května 2011 v 7:45 | Miya
Zatím je to prkotina obsahově o ničem... až za nějakou dobu se to rozjede... tohle je spíše takové uvedení do děje...
Fandom: Diru

Byli v šatně sami. Zbytek kluků se pohyboval ještě někde po zákulisí a nebo ještě něco projednávali se svými rodinami. Už měli za sebou poslední koncert dlouhé šňůry turné. Sedl si k malému zpěvákovi na gauč a vzal si do rukou chlazenou minerálku, když v tom šel z chodby nějaký hluk. Někdo zaklepal na dveře a nakoukla do nich jedno z chlapíků od bezpečnosti.
"Hledá vás policie, Kyo," oznámil mu celý bílý v obličeji a nechal za sebou dveře otevřené. Kaoru jenom zběžně zvednul oči a nechal je viset na malém zpěvákovi. Ten jenom pokrčil rameny a sám vyčkával, co po něm budou chtít.
Dveře se pomalu otevřely a nakoukla do nich hlava střapaté ženy s dlouhými vlasy, oblečené do kožené bundy a roztrhaných džínů. Na očích měla obrovské muší brýle a na hlavě kšiltovku. Kyo se jenom podíval, kdo přišel a zabručel:
"Žádné setkání s fanoušky jsme neměli naplánované, ale budiž," odfrknul si a žena vstoupila do místnosti. Sundala si bundu a hodila ji na opěradlo koženého křesla, na nějž si pak později sedla. Oba muži ji pozorovali, a přemýšleli, o co se žena pokouší. Pohledem střelila po Kyo a vytáhla odznak.
"Mladý pane, mám tady pro vás pokutu za nedodržení rychlosti ve městě Nagoya. Bylo to přesně před třemi týdny," podala mu obálku. Trhavými pohyby si jí vzal a hned ji otevřel. Vytáhnul papír a málem ho trefilo, když na něm bylo napsáno:
"Zase jsi mi naletěl!"
"Aki! Moje drahá polovičko!" začal dělat neuvěřitelný rámus, což přilákalo zbytek skupiny vracející se z pochůzky, do šatny.
"Kyo! Ty ses oženil a ani jsi nám to neřekl?!" zaburcoval Die a hnedka zpozoroval ženu, jíž malý zpěvák objímal. Sundal jí sluneční brýle a ona se na něj ještě více zašklebila. Jeho vzpomínky najednou začali ožívat, protože je to vlastně více jak deset let, co tuto ženu neviděl. Zakroutil hlavou na otázku Die a dál tiskl malou drobnou ženu.
"Mohl by jsi nám konečně říct, o koho jde?" zpražil ho pohledem leader-sama a Kyo se pomalu musel uklidnit. Nabídnul ženě jednu minerálku a pravil:
"Tohle je moje součást srdce jako vy. Členka mojí vůbec první kapely." podíval se na ní pohledem a stále nemohl věřit, že tady před ním stojí nejenom jeho kamarádka, ale i láska ze střední školy.
Zbytek členů si s ní podal ruku a náležitě se i představili. Leader sama si jako obvykle držel odstup, ale to ji ani tak nepřekvapilo. První, kdo si k ní sednul bez rozpaků byl Die a hnedka začal vyzvídat, jak se sem dostala jako policistka. Sáhla do zadní kapsy na zadku a vytáhla placku.
"Počkej, tak ty jsi to fakt udělala?" povytáhnul obočí zpěvák a ona jenom přikývla. Nikdo nečekal, že by tak křehká žena, jako je ona, mohla někde někoho zatýkat. Tuto myšlenku vyslovil hned nahlas Toshiya a tmavovláska se jenom tajemně usmála na Kyo.
"Dnes jdeme zapít úspěšné turné. Nešla by jsi s námi?" navrhnul akčně Toshiya.
"To opravdu nejde. Je to vaše oslava a tam já nemám co dělat," mrknula na něj. Její odpověď se většině skupiny nelíbila.
"Tak ji nenuťte," usadil je Kaoru. Die se na něj ošklivě podíval a Shinya taktéž. Jenom máchla rukou a Kyo pochopil. Nechtělo se jí, protože neměla moc ráda velkou společnost lidí bavících se v nějakém hlučném přeplněném baru. Ukázala pěst malému a zpěvákovi a ten se jenom usmál. Nemohl se ubránit a posadil si ji na klín. Objal ji okolo pasu a vzpomínal na staré dobré časy. V místnosti panovala chvilka nostalgie.
"Chyběli mi staré časy, ale když jsem se dozvěděla, že Akemo je mrtvý, vzdala jsem všechno to hledání," povzdechla si a černovlasý se chytil za ústa.
"Cože, Akemo?!" vydechnul zhrzeně a byla by řekla, že v koutcích jeho očí zahlédla slzy.
"Jediný, kdo tedy zbyl jsem ty, já a někde v Alabamě Ruichi. Slib mi, že naše vzpomníky nenecháš jenom tak vyhasnout," poprosil ji a ona jenom chabě přikývla.
"Myslím, že by jsi měla jít," promluvil tvrdě Kaoru. Už od první chvíle bylo vidět, že ji prostě nemusí cítit.
"Nech ji být! Tohle je moje návštěva a bude tady jak dlouho bude chtít!" zařval Kyo, až se ho tichý Shinya leknul.
"Já tě z těch tvých depek pak nehodlám tahat! Ta holka ztratila někoho a dělá, jako by se bortil svět. Prober se a žij přítomností!" mluvil tiše a čím v něm vzrůstal vztek, tím mluvil tišeji.
"Ne, máš pravdu vlastně ona nikoho neztratila. Ona je jenom sirotek. Ona vlastně neví, co to je, když tě někdo opustí a nebo umře," odfrknul si Kyo. Dívka jenom mezi nimi sledovala hádku a začala se sbírat.
"Tohle vypadá zajímavě," zašklebil se Die a plácnul si s Toshiyou. Když se nikdo nedíval, tmavovláska se vytratila pryč z místnosti.
"Kam šla?" rozhlédl se po ženě Kaoru. Následně na jeho otázku vypálil zpěvák pryč a vydal se ženu hledat. Našel ji až venku před stadionem, kde nasedala na motorku.
"Aki-san!" rozběhnul se k ní a rychle jí z hlavy sundal helmu. Pod očima měla černé čáry a sama se otřásala zimou.
"Šššš, zlatíčko, to bude dobrý. Já vím, přehnal to," konejšil ji a silně ji objal. Hladil ji po vlasech a palci jí stíral tmavé stopy po řasence.
"Ne, to je v pohodě. Nic o mě neví a nemyslím, že byl dobrý nápad tě takhle přepadnout," usmála se přes slzy. A svázala si vlasy do ohonu.
"Holčičko moje! Andílku můj strážnej!" objímal jí mladík a ona cítila, jak pláče.
"Tak už utíkej, ať tě kluci neshánějí," prohrábla mu vlasy a utřela slzy. Zavrtěl hlavou a podal jí vizitku s tím, že mu hnedka má prozvonit. Hned vyhověla jeho přání a za nedlouho si ukládal její číslo do paměti telefonu. Naposledy se usmála a vlepila mu polibek na rty. Rozpačitě vykouzlil úsměv na tváři a tím odhalil řadu nerovných horních zubů. Byl roztomilý a to ona v duchu uznala. Nasadila si helmu a odjela pryč z areálu.

V maskérně, kde se vše odehrálo neseděl nikdo jiný než opět Kaoru.
"Můžeš mi říct, o co ti šlo?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama